Team en directie

Op de Lukasschool werken we als team samen met de leerlingen en de ouders iedere dag aan uitdagend en passend onderwijs voor alle leerlingen. De directeur vormt samen met de bouwcoördinatoren het managementteam (MT), en wordt ondersteund door een managementassistente. Zij voert de administratie van de school. Als u ons belt, krijgt u Anneke Bos of Abdelmalek Afejjay als eerste aan de telefoon.

 

 

Anneliesweb Jolanda dirweb

Alexandraweb

 Annemike van der Kriftweb

Juf Annelies

Directie

Juf Jolanda

Directie

 Juf Alexandra

Intern begeleidster

 

Juf Annemieke

Coördinator Bovenbouw

Groep 7 

Oktayweb

Paulweb

 Annekeweb

Abdelweb

Meester Oktay

Coördinator Onderbouw

leerkracht groep 1/2 A

Meester Paul

Taalcoördinator

              Juf Anneke

Managementassistente/

  Administratie 

Meester Abdelmalek

Conciërge

 Marjoleinweb    Bernadetweb  

Juf Marjolein

Groep 1/2 A

 

 Meester Hamid

Groep 1/2 B

 Juf Bernadette

Groep 1/2 C

 

Juf Marianne

Groep 1/2 C

 

Rienekeweb  Chantalweb  Kimweb  Estherweb

 Juf Rieneke

Groep  3

 

Juf Chantal

Groep 3 

Juf Kim

Groep 4

 Juf Esther

 Groep 5 

 

 

 Esmeeweb  Asha

Jeannetteweb

 Samiraweb

 Juf Esmee

       Groep 6A     

 

 Juf Asha

Groep 6B

         

 

Juf Jeannette

Groep 5 en 6

Juf Samira

Groep 7A

 

Hamidweb

 

Janweb

 

Bodineweb

 

 Cobyweb

Meester Hamid

Groep 7B 

 

 Meester Jan

Groep 8

Juf Bonette

Stagiaire groep 8

 Juf Coby

Onderwijsassistent/

Leerkrachtondersteune

Jolandaweb Peterweb Muharemaweb  Sevelirweb

Juf Jolanda

 Onderwijsassistent/

Leerkrachtondersteuner

 Meester Peter

Onderwijsassistent/

Leerkrachtondersteuner

Juf Muharema

 Onderwijsassistent/

Leerkrachtondersteuner

Juf Sevilir

 Onderwijsassistent/

Leerkrachtondersteuner

 

 Henkweb  Carmenweb  Frankweb  

 Meester Henk

Techniek en ICT

Juf Carmen

Bewegingsonderwijs 

 Meester Frank

Systeembeheerder

 

 

 

 

Directie

Annelies Maas

Jolanda Snoek

MT

Oktay Demirer (coördinator onderbouw)
Annemieke van der Krift (coördinator bovenbouw)

Intern begeleider
Alexandra Degenaar (groep 1-8)

Managementassistente/Administratie
Anneke Bos-Verbrugge

Conciërge
Abdelmalek Afejjay

Leerkrachten

Groep 1/2 A       meester Oktay en juf Marjolein

Groep 1/2 B       meester Hamid

Groep 1/2 C       juf Bernadette en juf Marianne

Groep 3                juf Chantal en juf Rieneke

Groep 4                juf Kim

Groep 5                juf Esther

Groep 6A             juf Esmee en juf Jeannette

Groep 6B             juf Asha

Groep 7A             meester Hamid en meester Jos

Groep 7B             juf Samira en juf Annemieke

Groep 8                meester Jan en juf Bonette 


Bewegingsonderwijs
Juf Carmen

Techniek/ICT
Meester Henk

Systeembeheerder
Meester Frank

Taalcoördinator
Meester Paul

Onderwijsassistenten/Leerkrachtondersteuners

Juf Muharema
Juf Sevilir
Juf Fadma
Juf Jolanda
Juf Coby
Meester Peter